Rekomendacje

"Współpraca z firmą New Finance przebiegła bardzo profesjonalnie . Szybko uzyskany kredyt, bardzo dobry kontakt i fachowa pomoc w przypadku problemów. Polecam w 100%"

Zbigniew Wiśniewski BHPPARTNER

"Dziękuję bardzo firmie New Finance za pomoc w załatwieniu kredytu , który pozwolił działać mojej firmie bez dodatkowych obciążeń, bez niego było by to niemożliwe. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim, którzy chcą a może nie wiedzą gdzie i jak załatwić. Polecam firmę New Finance."

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Marek Tkaczyk

"Usługi w zakresie doradztwa finansowego prowadzone przez " New Finance Wojciech Kleber " jako klientka oceniam bardzo wysoko. Główne cechy, którymi charakteryzuje się " New Finance " to dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonego zadania. Bardzo cenię sobie szybki i miły kontakt oraz dbałość o to, aby klient był zadowolony z poleconego przez " New Finance " produktu

Serdecznie polecam Zadowolona klientka


"Bardzo dziękuję firmie NEW FINANCE za profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu. Godne polecenia zaangażowanie i fachowa obsługa klienta."

Pozdrawiam Tomasz Jadach

"Dziękuję bardzo firmie New Finance za profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu. Fachowe doradztwo, miła obsługa. Firma godna polecenia."

Z poważaniem Edyta Stramska


"Dziękuję bardzo za pomoc w załatwieniu kredytu firmie New Finance. Kredyt pozwoli rozwinąć skrzydła mojej firmie, bez niego było by to niemożliwe. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim, którzy chcą a może nie wiedzą gdzie i jak załatwić. Pozdrawiam i dziękuję."

Z poważaniem Tomasz Konior

"Firma New Finance pomogła mi zdobyć fundusze na rozwój mojej firmy. Jest to bardzo profesjonalna firma, a ich znajomość rynku finansowego jest bardzo duża. Chciałbym serdecznie podziękować za pomoc i zapewnić, że gdy ponownie będę potrzebował dodatkowych środków skorzystam z ich oferty"

Z pozdrowieniami Michał Wawrzeńczyk


"Polecam firmę New Finance. Bardzo szybka pomoc w uzyskaniu kredytu, bez zbędnych formalności. Profesjonalna i fachowa obsługa klienta"

Z poważaniem Paweł Biczysko

" Dziękuję firmie New Finance za bardzo miłą i profesjonalną obsługę i pomoc w udzieleniu kredytu. Moja wdzięczność nie zna granic. Na pewno każdemu mogę polecić współpracę z New Finance"

Jakubczyk Aurelia


"Z wielką przyjemnością poświadczam, że jestem bardzo zadowolony z usług New Finance. Bardzo miła i co najważniejsze konkretna i kompetentna w każdym calu obsługa. Procedury przeprowadzone sprawnie i bardzo profesjonalnie - tak na etapie doradztwa jak i do momentu finalizowania wniosku ."

Z wyrazami szacunkut Andrzej Brychcy FTU Brytam

" Firma NEW FINANCE pomogła nam w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania w formie kredytów na realizację bieżących potrzeb naszej firmy. Współpraca z firmą NEW FINANCE pomogła nam w realizacji naszych celów biznesowych. Serdecznie polecamy i zachęcamy do korzystania z usług profesjonalnego doradcy jakim jest firma NEW FINANCE. W przypadku kolejnych kontraktów planujemy dalszą współpracę z firmą New FINANCE."

Firma Kochanowski Paweł Kochanowski


"Chciałbym podziękować firmie NEW Finance za wszechstronną pomoc w uzyskaniu kredytów, przez długi okres żadna z firm nie potrafiła podejść tak profesjonalnie do klienta i jego potrzeb jak w przypadku mojej firmy. Przez rok nikt nie potrafił wynegocować z banków kredytów na tak korzystnych warunkach jak NEW Finance i udało się jej to zrobić w bardzo krótkim czasie ok 2 tygodni. Dziękuję i polecam pośrednictwo tej firmy wszystkim, którzy szukają kredytu dla firm."

mckwadrat Adam Wójcik

"RZETELNA , SOLIDNA , UCZCIWA FIRMA SUMIENNIE PODCHODZĄ DO SPRAW I DO KLIENTA. W 100% WIARYGODNA. POLECAM KAŻDEMU KTO POTRZEBUJE POMOCY FINANSOWEJ . PEŁNE ZAUFANIE DO PAŃ, MIŁE I KOMUNIKATYWNE. POLECAM!"

Autohandel Ryszard Winiarski


"Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu firmie NEW Finance. Godne polecenia zaangażowanie i fachowa obsługa klienta".

FHT Elektro-Plus Łukasz Świercz

"Bardzo dziękuje firmie New Finance za pomoc w przygotowaniu dla mnie najlepszej oferty kredytowej na rynku. Na uwagę zasługuje fachowa i miła obsługa klienta. Serdecznie polecam."

Z poważaniem, a.b.c Dachy


Szczerze polecam firmę "NEW FINANCE" - ich dewizą jest profesjonalizm ,wysoka kultura i odpowiednie indywidualne podejście do klienta . Pozdrawiam serdecznie !!!

Z pozdrowieniami, K.S. System Katarzyna Suchecka

"Polecam usługi firmy New Finance. Pracownicy są naprawdę fachowcami w swojej dziedzinie, indywidualnie podzchodzą do wymagań i potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję"

Z pozdrowieniami, ELECTROCONTACT


Z całą pewnością firma godna polecenia. Pracownicy odznaczają się kreatywnością, rzetelnie i uczciwie podchodzą do potrzeb klienta, wykorzystując przy tym swoje doświadczenie i umiejętności.

Z poważaniem, Przesyłki Kurierskie "POSŁANIEC"

Bardzo dziękujemy pracownikom firmy NEW FINANCE za profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecamy współpracę z tą firmą wszystkim, którzy chcą poprawić lub wzmocnić swoją sytuację finansową. Zdecydowany profesjonalizm i bardzo miła obsługa idąca w parze z niskimi kosztami.

Dziękujemy, Agnieszka i Jacek Kiersińscy


Dzięki firmie NEW FINANCE udało mi się skorzystać z bardzo dobrego produktu finansowego! Obsługa szybka, konkretna i bardzo miła! Polecam wszystkim zainteresowanym.

Z wyrazami szacunku, Marcin Męczykowski

"Bardzo polecam firmę New Finance. Szybka i fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu, bez zbędnych formalności.Miła i profesjonalna obsługa klienta, polecam."

Z poważaniem Monika Smyk


"Chciałabym przesłać tą drogą serdeczne podziękowania za pozytywnie, w sposób szybki a przy tym bardzo miły, załatwioną umowę pożyczki. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję."

Z poważaniem Barbara Jaszczak-Guła

"Dziękuję firmie New Finance za profesjonalizm, kulturę, fachowość oraz cierpliwość w doradztwie kredytowym. Wasze działania przyczyniły się do zaoszczędzenia w moim budżecie domowym kwoty ok. 1000 PLN miesięcznie! Jeżeli ktoś ma problem finansowy to polecam tylko tę firmę!!!"

Z poważaniem Dariusz Szulc


"Rewelacyjna i w pełni profesjonalna obsługa klienta. W jeden dzień otrzymałem kredyt gotówkowy, bez zbędnych formalności. Firma godna zaufania i polecenia!"

Z poważaniem Sebastian Musińsk

"Bardzo polecam firmę New Finance. Pracownicy profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do klienta. W przeciągu paru dni sfinalizowaliśmy umowę kredytową. Biorąc pod uwagę ogromną ilość podobnych instytucji na rynku firmę New Finance zdecydowanie wyróżnia profesjonalizm i miła obsługa."

Z poważaniem Piotr Wosek


"W pełni profesjonalna, pełna obsługa; szeroka gama ofert i pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu finansowego - firma godna polecenia."

Z poważaniem Marek Śladowski

"Przesyłam serdeczne podziękowania za pomoc w udzieleniu kredytu. Państwa firma wykazała się SUPER profesjonalizmem, nigdy nie przypuszczałem, że kredyt w wysokości 100.000 zł można załatwić w dwa dni i to bez zbędnych formalności. Było szybko, profesjonalnie i na temat. Ode mnie dla NEW FINANCE SERDECZNE DZIĘKI i DUŻY POZYTYW. Będę WAS wszystkim polecał!!!!!!!"

Z poważaniem Krzysztof Bruhl


"Jeśli ktoś poszukuje zaufanej instytucji, która potraktuje go indywidualnie i z ogromną uwagą, polecam New Finance. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy."

Redaktor Naczelna Aneta Polak-Myszka EuroStyl Nowe Spojrzenie

"Bardzo polecam. Szybka i profesionalna obsługa. Nie wierzyłem, że duży kredyt można dostać w ciągu 3 dni. Z New Finance było to możliwe."

Z poważaniem Adam Jarmuł


"Tą drogą chciałbym przesłać Firmie New Finance serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc, poświęcony czas, poszanowanie klienta oraz pozytywną finalizację umowy kredytowej."

Z poważaniem Wojciech Żach

"Chciałabym przesłać Firmie New Finance serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc. Pracownicy Państwa firmy są naprawdę fachowcami w swojej dziedzinie i bardzo dziekuję za poświęcony czas oraz za pozytywne zakończenie sprawy dotyczącej umowy kredytu konsolidacyjnego."

Z poważaniem Edyta Zielińska


"Polecam usługi firmy New Finance. To miła, szybka i profesjonalna obsługa. Jestem zadowolony z naszej współpracy."

Z poważaniem Tadeusz Ciesielski

"Skorzystałam z usług firmy NEW FINANCE, która jednym ze swoich wielu produktów kredytowych skonsolidowała moje wszystkie zobowiązania. Doradcy New Finance wykazali się znajomością zagadnienia , sprawnością działania i właściwym podejściem do sprawy. Udzielili mi szczegółowych informacji, z których jestem zadowolona."

Z poważaniem Danuta Biernacka


"Współpraca z Waszą firmą układa się bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Gratulacje. Jesteście firmą godną polecenia."

Z poważaniem Paweł Baranowski

"Kredyt załatwiony szybko i profesjonalnie. Polecam serdecznie."

Pozdrawiam, Anna Rączka

newfin-kon-a-3a

Dlaczego NewFinance

  • dzięki współpracy z wiodącymi na rynku bankami oferta New Finance jest najkorzystniejsza dla klienta,
  • dzwoniąc na numer 538-385-591 lub wypełniając formularz doradca, New Finance przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie,
  • nasi doradcy spotykają się z wybranym przez klienta miejscu i o dogodnej godzinie,
  • szeroki wachlarz produktów
  • stały kontakt z własnym doradcą
  • wszystkie formalności o dokumenty niezbędne do przygotowania
  • oferty organizuje indywidualny doradca klienta,
  • wspólna analiza najlepszej oferty